В Якубові комунальники встановили зупинку

Рухаємось далі до позитивних змін у селах Долинської ОТГ. Днями в Якубові, де на окрузі працює активний депутат Володимир Григорський, з’явилася для зручності якубівців ще одна зупинка.

Комунальники  встановлюють нову зупинку в ЯкубовіРіч в тім, що на Якубові років десять тому були встановлені зупинки лише уздовж центральної дороги. А ось на околиці (біля колишньої ферми) зупинки не було. Але там теж немало людей живе. І кожного дня вони добираються на роботу, навчання, у справах. Ходити доводилось на чималеньку відстань аж до зупинки біля школи. Тепер мають свою.

Над встановленням металевої споруди з навісом потрудилися працівники КП «Комунгосп» Долинської міської ради. Тож дорослим і дітям, які чекають на автобус, є тепер де присісти і від дощу заховатися. Як зауважує Володимир Григорський, всі пасажирські перевізники без відмовок зобов’язані заїжджати на цю кінцеву зупинку. У планах депутата – окрім втіленого, ще багато на благо громади корисних задумів, які він би хотів реалізувати в наступному господарчому році.

«В Якубові й Солукові першочерго потурбуємося про продовження капітального ремонту центральної автодороги. Також на часі – будівництво мережі вуличного освітлення. Окрім того, актуальними є організація збору і вивозу сміття, ремонти освітніх і медичних закладів», – зазначає голова Долинської ОТГ Володимир Гаразд.

Позитивні зміни – наполеглива робота не одного дня. Але там де ініціативна громада й активні депутати – всі добрі починання обов’язково втілюються в життя.