В селах громади триває будівництво доріг

Вчергове асфальтоукладальна техніка завітала у село Мала Тур’я (депутати Кравчук Олег, Зеновій Юрків, в.о. старости Лідія Кузеляк).

Асфальтування у Солукові (на початку села)До речі, відремонтована дорога, асфальтове покриття – це насамперед  якісно новий зв’язок з центром громади. Жителям Малої Тур’ї, Лоп’янки, Грабова і присілка Криви на роботу чи в справах  до Долини можна буде добиратися комфортніше і швидше. Якщо існуючий вже автобусний рейс «Долина-Грабів» через Верхній Струтин і Лоп’янку має протяжність 18 кілометрів по не дуже добрих дорогах, то новий по нових дорогах – всього 6 кілометрів. Втім, до теми транспортного сполучення в селах ми  повернемося в наших наступних публікаціях.

Повертаючись до теми ремонту сільських автошляхів, зазначимо, що відповідно до рішення сесії, за котре голосували усі новообрані депутати, кошти  ще попереднього Уряду Володимира Гройсмана розподілені міською радою на дороги пропорційно між усіма громадами. За браком часу, враховуючи усі обов’язкові процедури (рішення сесії, проект, кошторис, експертиза, закупівля на Prozorro, визначення переможця, термін на оскарження та укладення угод), бюджетні правила освоєння коштів та очікувані погодні умови, замовники й виконавці, були «затиснені» у вузькі часові рамки. З трьох переможців тендерів, – двоє майже виконали свої зобов’язання. Залишились тільки підрядники зі Львова ТО”²А КОМ”, котрі ще  мають виконати капітальні ремонти  доріг  у Лопянці, Грабові, Малій Турі, Якубові та Солукові.

Заасфальтована ділянка дороги у ЯкубовіМинулого тижня, щойно підрядники виїхали на асфальтування в Якубівському напрямку, голова Долинської ОТГ  Володимир Гаразд відвідав громади Діброви, Солукова та Якубова. Зустрівся з працівниками колишньої сільради, поспілкувався з мешканцями. Першочергові завдання на цей господарчий рік та плани на 2020 рік обговорив з депутатами від цих округів: Володимиром Григорським, Олександром Горошком, Наталією Диндин, котрим вдячний за сесійну підтримку і роботу на своїх округах.

 Асфальтоукладальна техніка добре попрацювала у Малій Тур'їПриємно бачити нові заасфальтовані ділянки доріг, те про що найбільше турбуються мешканці сіл. Жителів цих громад цікавлять також питання освітлення, благоустрою, інфраструктури для дітей і молоді, стану бюджетних закладів, цвинтарів, та багато іншого. Всі ці питання взято  Володимиром Гараздом на замітку для програми роботи уряду Долинської ОТГ у 2020 році.