В Долині почав працювати Сектор оперативного реагування та контролю за паркуванням

До уваги власників транспортних засобів! Вступив у дію Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів», згідно з яким органи місцевого самоврядування наділені повноваженнями притягнення до адміністративної відповідальності водіїв за порушення у сфері паркування транспортних засобів.

Порушник припаркувався неправильноЗ метою дотримання Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку, на території міста Долини спостереження за зупинкою та паркуванням транспортних засобів здійснюватимуть працівники Сектору оперативного реагування та контролю за паркуванням Управління благоустрою та інфраструктури Долинської міської ради. Днями вони розпочали профілактичну й інформаційно-роз’яснювальну роботу. Надалі вона буде щоденною.

Водіям акцентуємо: будьте особливо уважними та не паркуйте транспортні засоби на тротуарах, газонах, пішохідних доріжках (відповідно до п.2.17.12 Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку це заборонено).

При спілкуванні з працівниками Сектору оперативного реагування та контролю за паркуванням поводьтесь ввічливо, толерантно, з розумінням. Пам’ятайте: правила є обов’язковими для виконання всіма, незалежно від форм власності і відомчої належності, розташованими на території міста органами виконавчої влади, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, суб’єктами підприємницької діяльності – фізичними особами, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на території міста.

Хочемо змінити світ на краще – слід починати від сьогодні! Паркуйтесь за правилами. Будьте добрим прикладом для інших!

Маєте питання, побажання, зауваження? Телефонуйте: 2-80-88.