Уже скоро – розгляд справи

7 (сьомого) вересня о 13 годині в залі судових засідань Івано-Франківського Окружного Адміністративного суду відбудеться розгляд  справи за позовом Долинської міської ради, в якій просить суд визнати протиправною бездіяльність щодо формування та розподілу обсягу освітньої субвенції.

Про це повідомила профільна заступниця міського голови Алла Шевченко. Також вона додала, що з дня на день очікується  наближення освітньої субвенції, щоб виплатити відпускні освітянам.

Нагадаємо, у червні цього року в  Івано-Франківському окружному адміністративному суді відкрито справу за позовом Долинської міської ради, в якій просить суд визнати протиправною бездіяльність щодо формування та розподілу обсягу освітньої субвенції.

Відповідачі у справі – Кабінет Міністрів України, Міністерство освіти і науки України, Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

Позивач просить суд зобов’язати відповідачів передбачити обсяг освітньої субвенції для Долинської територіальної громади на 2021 рік в розмірі 189662,0 тис грн.

Розгляд справи проводиться колегією суддів за правилами спрощеного позовного провадження.

Міністерство освіти та науки України звернулося з клопотанням про перенаправлення справи до Окружного адміністративного суду міста Києва. Івано-Франківський окружний суд відмовив МОН в даному клопотанні.

За станом розгляду справи можна стежити в розділі «Стан розгляду справ» на офіційному веб-сайті Івано-Франківського окружного адміністративного суду.

Інформація – за посиланням:

https://adm.if.court.gov.ua/sud0970/pres-centr/news/1140679/?fbclid=IwAR0FQBCn6procd6xNoq_z5–ztTlvggtYIYXigG1NN3xqKU3NrD9Wez5HVY