Урочиста Долинська громадо!

14 жовтня маємо великі свята: Покрови Пресвятої Богородиці, День створення УПА, День захисників і захисниць України та День українського козацтва.
Цей день є сакральним для України. Від початку Запорізької Січі, 14 жовтня козаки молилися у головному храмі, присвяченому Покрові Пресвятої Богородиці, а також обирали свого гетьмана, 14 жовтня 1942 року був сформований перший відділ Української повстанської Армії, а вже невдовзі в лісах та горах Долинщини скликали до своїх рядів, до криївок повстанські сотні. У жовтні 2015 року розпочався переломний момент – українська армія та добровольчі загони своєю міццю, професіоналізмом і жертовністю зупинили російські війська.
Вічна слава подвигу полеглих героїв! Їхні імена живуть в нашій історії і молитвах.
Щира подяка захисникам та захисницям, волонтерам і медикам, усім жителям міста і громади, хто зусиллями, звитягою та мужністю долучився до відродження нашої військової міцності.
Низький уклін і побажання здоровʼя, добробуту і довголіття ветеранам, учасникам сьогоднішніх військових дій!
Нехай Покров Пресвятої Богородиці буде повсякчас надійним оберегом і благословенням.
Мирної нам усім Держави, єдності й злагоди в громаді.
Слава Україні! Героям слава!
З пошаною – міський голова Долини Іван ДИРІВ

Сьогодні очільник громади перебуває в столиці, де відбуваються чисельні заходи з нагоди свят. День розпочався з молитви за захисників у Михайлівському Золотоверхому. Також Іван Дирів бере участь у вшануванні Героїв національним маршем ветеранів вулицями Києва.
Міський голова подякував захисникам та захисницям України, волонтерам та медикам, жителям Долини та громади –
ВІДЕО ВІТАННЯ зі столиці: