У співпраці до перемоги!

Щоб тримати високі темпи допомоги українській Армії в боротьбі з російськими окупантами, необхідно постійно шукати нові контакти й можливості.
Наші спільні зусилля дають успішні результати. Завдяки сприянню представниці відділу співпраці із закордоном Опольського воєводства Аліни ДОРОШ-СОБКО була організована зустріч Почесного Консула України в Ополє, президента благодійного фонду «Wspólna Droga Wike» Іреною ПОРДЗІК і заступника міського голови Долинської територіальної громади Віктора ГРОМИША.
«Результатом зустрічі зокрема стала домовленість про благодійницьку співпрацю з нашою громадою. Перший вантаж допомоги від благодійного фонду «Wspólna Droga Wikе» прибув на початку тижня в Долину. Отримали продукти харчування, медичні засоби, побутову хімію, дитяче харчування, одяг, зібрані в Нью -Джерсі (США) компанією Philips Precision Medicraft та відправлені до Ополє.
Щира вдячність нашим друзям за допомогу. Вона дуже важлива і потрібна. Коли настане мир, зможемо разом розвивати економічне співробітництво, реалізовувати спільні проекти на відродження України», – акцентує заступник міського голови Долини Віктор ГРОМИШ.
«Після детального обліку вантаж почали надсилати за призначенням – для потреб Збройних Сил України, а також жінок та дітей з територій, де ведуться бойові дії. Вже 14 червня Міжнародний благодійний фонд «Бі хеппі» поїхав з Долини з необхідними для фронту речами. Нашу 80-у від початку війни відправку зібрали для Захисників та цивільного населення Луганської області. І більша частина вантажу – медичних засобів, продуктів харчування, іграшок, засобів гігієни були саме з отриманої нами допомоги. Окрім того, 16 червня частину допомоги спрямували для Білоцерківського міського центру соціальних служб. Він опікується сім’ями внутрішньо переміщених осіб з дітьми, які евакуювались із активної зони бойових дій. А 17 червня передали корми для братів наших менших – чотирилапих, якими опікується ГО «Дружня лапа». Дякую всім, хто долучився до важливої благодійницької місії!», – зазначає міський голова Долини Іван ДИРІВ.
Ополє – одне з найуспішніших воєводських міст Польщі. Співпраця з Україною, зокрема й Долиною триває не один рік. Зокрема, Аліна ДОРОШ-СОБКА вже не вперше організовує оформлення і супровід гуманітарних допомог в Долину. Це і пожежні автомобілі у 2018-2020 роках, а також автомобіль швидкої допомоги цього року навесні, чисельні благодійницькі ініціативи із залученням інших країн, зокрема Сполучених Штатів Америки. Їх продовження – один з стимулів і чинників прямувати у співпраці до перемоги.