У КОЖНОГО СВІЙ ФРОНТ: ПЕРЕМОГУ МОЖНА НАБЛИЗИТИ ТАНЦЕМ!

Робимо те, що у нас виходить найкраще,- розповідають учасниці Долинської хореографічної студії “Реверанс”.

І це працює – сьогодні військові надіслали свої слова подяки за старання, які втілились у корисне придбання для наших Захисників.

Працьовиті красуні на цьому не зупинились і продовжують свої благодійні виступи на підтримку ЗСУ.

Цими днями відтанцювали ще у декількох населених пунктах Самбірського району Львівської області та запланували виступи у Самборі і Трускавці.

💛💙Сьогодні отримали грамоту від командира однієї з військових частин з подякою хореографічній студії “Реверанс” та її керівниці Анастасії Лопух за значний внесок у нашу Перемогу та підтримку ЗСУ!,написав на своїй офіційній сторінці міський голова Іван Дирів. – 🔥Нагадаю, що приблизно місяць тому вони втілили цікаву ініціативу – здійснили творче турне дружньою Польщею, де вдалося зібрати 30 тисяч гривень, за які військові купили та розмістили на “нульовій позиції” сучасний прилад нічного бачення. Цей прилад є життєво важливим для відбиття нічних набігів російських загарбників і допоможе зберегти життя наших хлопців! 🙏Від себе особисто дякую кожному члену колективу “Реверанс” та хореографу Анастасії Лопух, а також нашим вокалістам Андрію Григорському та Галі Курус за вашу працю, патріотизм та ініціативність! 

Продовжуємо єднатись задля Перемоги!,- додав очільник Долинської громади.

☝️У своєму інтерв’ю нашим журналістам танцівниці розповіли про своі пригоди під час турне Польщею. Переглянути можна за посиланнями:

https://youtu.be/lWAk4XQcBTM

https://fb.watch/f1PCbxnHnK/