У Івано-Франківську розпочала роботу кризова кімната тимчасового перебування для осіб, для осіб постраждалих від домашнього насильства

Про це Долинську міську раду ОТГ поінформувала громадська організація «ДОМ 48.24». Це – перша така кімната на Прикарпатті, скористатися нею жертви насилля можуть незалежно від прописки.

«Про необхідність такої кімнати неодноразово повідомляли працівники поліції з якими ми співпрацюємо з 2016 року, і зараз. Через загострення питання через карантинні обмеження, Канадсько-український проект розвитку поліції (CUPDP)  підтримав цю ідею, надавши фінансову підтримку для запуску та 4 місяців діяльності кімнати. В подальшому плануємо передати напрацювання міським службам, які вже готують приміщення для постійної роботи» – йдеться в повідомленні ГО «ДОМ 48.24».

Прийом постраждалих від домашнього насильства на перебування до кризової кімнати  проводиться цілодобово, контактний телефон +380979369138.

В рамках проєкту надаватимуть також психологічну консультацію постраждалим, забезпечуватимуть базовими гігієнічними та продуктовими наборами на час перебування в кризовій кімнаті.

Відділ соціальної політики міської ради ОТГ