У графіку українців немає жодного дня без кроку до перемоги!

“А все тому, що наша суперсила – в добрих справах! Cьогодні отримали гуманітарну допомогу від Благодійної організації «Центр волонтерства та захисту». Її доставили до нашого міста депутат міської ради Ярослав БАКАЛЯР та начальник відділу економічного аналізу та прогнозування Управління економіки Марія БАКАЛЯР, – інформує на офіційній сторінці Долинський міський голова Іван ДИРІВ. – Серед вантажу – дитяче харчування, підгузки, засоби гігієни для дітей та дорослих, чоловічий одяг та ковдри. Також для потреб благодійники передали мішок борошна. Що особливо цінне серед доставленого – медикаменти, згодом їх розфасують у аптечки”.

Міський голова нагадав, що гуманітарну допомогу, яка прибуває, насамперед спрямовують для наших Захисників, цивільним у прифронтових містах, а також видають внутрішньо переміщеним особам. Окремо подякував очільник громади за допомогу з наповненням гуманітарного вантажу необхідними товарами БО «Центр волонтерства та захисту».

 Безмежну дяку висловbd Асоціації Alliance Occitanie Ukraine та особисто президенту Ivanka Lesko (Jeanine Lesko).
“Ми цінуємо, що душею і серцем ви з Україною і Долиною. Хай же добрі справи повертаються сторицею! Спасибі за чуйне серце!
Єднаймося у спільному прагненні перемоги! Все буде Україна! – додав міський голова Іван ДИРІВ.