Ця лабораторія допоможе врятувати не одне людське життя

18 червня на території КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» відбулось відкриття клініко-діагностичної лабораторії «Медекс Плюс». Вона облаштована згідно вимог МОЗ України новітніми аналізаторами провідних світових виробників, які автоматично виконують дослідження з використанням закритих тест-систем. В лабораторії створені всі умови, щоб якісно, швидко, достовірно виконувати лабораторні дослідження.
На початку події до присутніх звернувся директор ТзОВ «Медекс Плюс» Ігор Дебенко.
Чин освячення будівлі і благословення колективу на успішну працю здійснив медичний капелан лікарні о. Ігор Ліпчанський.
До слова запрошений заступник міського голови Долинської ОТГ Віктор ГромишОпісля – від громади Долинщини до слова був запрошений заступник міського голови Долинської ОТГ Віктор Громиш. Віктор Васильович щиро привітав працівників медичної сфери з прийдешнім святом, подякував за самовіддану працю, а відтак, що стосується відкриття закладу зазначив:«Як показали події останніх пів року і ситуація з пандемією – легковажити своїм здоров’ям не можна. Розвиток медицини – декларований серед пріоритетних. Відтепер жителі міста, сіл нашої громади, сусідніх громад і районів зможуть отримувати більш якісні і доступні послуги. Переконаний, така лабораторія допоможе врятувати не одне людське життя».
Дуже добре, що завдяки спільним з «Медекс Плюс» баченням вдалось відкрити одну з найкращих в усій Західній Україні лабораторію.
«Свою успішну, відмінну оцінку вона отримає вже під час діяльності», – переконаний депутат Івано-Франківської обласної ради Богдан Ленігевич.
«Обладнання лабораторії – найсучасніше. Раніше послуги такого рівня жителі Долинщини могли отримувати хіба у Івано-Франківську чи Львові. А тепер будуть і в Долині. Наша клініко-діагностична лабораторія обладнана найкращим швейцарським і японським обладнанням. За годину наші фахівці готові проводити від 180 до 200 аналізів тут на місці, в Долині. Людина звертається до нас, здає аналізи і буквально за дві години точні, швидкі і якісні результати в паперовому чи електронному вигляді вже є на столі у лікаря. Таким чином, це дозволятиме невідкладно починати лікування, не втрачаючи інколи дуже дорогоцінний для пацієнта час, повертати людей до нормального, повноцінного життя», – наголошує завідувач клініко-діагностичної лабораторії «Медекс Плюс» м. Долина Ігор Романюк.
Фахівці лабораторії розпочали прийом усіх, хто мав бажання знати про стан справ свого здоров’яДля долинської медичної громади в актовому залі представники «Медекс Плюс» та виробників обладнання і устаткування провели цікаву ознайомчу лекцію.
Завершилось відкриття такого потрібного для Долинщини закладу спільною пам’ятною світлиною, а відтак фахівці лабораторії розпочали прийом усіх, хто мав бажання знати про стан справ свого здоров’я.