Триває дванадцятий обласний конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування

Проєктні заявки прийматимуть за чотирма пріоритетними напрямками, визначеними радою Конкурсу, із врахуванням Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки та результатів анкетного опитування голів територіальних громад області.

Виокремлено такі пріоритети, як енергетична самодостатність, розвиток туристично-рекреаційної сфери, підвищення рівня екологічної безпеки.

Ще одним пріоритетом  визначено розвиток соціальної інфраструктури та інклюзії. Такі проєкти можна буде реалізовувати шляхом створення, ремонту чи реконструкції приміщень будинків сімейного типу та малих групових будинків, а також центрів соціальної підтримки дітей та сімей.

Максимальний розмір співфінансування проєктів для органів місцевого самоврядування сіл, селищ, міст з обласного бюджету – 500 тисяч гривень, що становитиме не більше 75 відсотків загального бюджету проєкту.

Разом з цим  триває  прийом заявок на десяті обласні конкурси “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада” та “Краща етнокультурна громада”.

Прийом заявок триватиме до 1 вересня 2021 року.

Першоджерело фото, інформації:

Обласна рада оголошує старт обласних конкурсів проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування