Терміново скликаний оперативний штаб

Сьогодні, 3 липня, міським головою Володимиром Гараздом терміново скликаний оперативний штаб з координації діяльності та ліквідації наслідків негоди у зв’язку із сильними опадами на території Долинської ОТГ.
Йдеться про виконання розпорядження Кабінету міністрів України № 811-р від 02 липня 2020 р. «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року» : https://www.kmu.gov.ua/…/pro-vidilennya-koshtiv-z-rezervnog…
У розпорядженні, зокрема, йдеться про те, що з 480 мільйонів гривень, виділених для Івано-Франківської облдержадміністрації буде направлено частину коштів для забезпечення виплати матеріальної грошової допомоги сім’ям загиблих у розмірі 200 тис. гривень на кожного загиблого члена сім’ї та матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню для забезпечення належних умов проживання в таких розмірах: власникам житлових будинків, які повністю зруйновані, – 300 тис. гривень на сім’ю; сім’ям, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, – 50 тис. гривень на сім’ю; сім’ям, житлові будинки яких пошкоджені, – 20 тис. гривень на сім’ю.
Згідно нового Порядку, буде проводитись додаткове обстеження. Списки будуть затверджені рішенням виконкому Долинської міської ради.
Штаб працюватиме напередодні у суботу і неділю для того, щоб у понеділок до 15:00 год. подати до області всі необхідні документи.
Уряд держави зазначає, що кінця наступного тижня (до 10 липня) люди повинні отримати допомоги.