Свято у дусі християнства

Вузенька стежечка проста —
Це найвірніша путь,
На стежці цій сліди Христа,
Що в небеса ведуть.

Вірш «Вірний шлях»

23 вересня Міжнародним благодійним фондом «Надія Є» проведено захід на тему: «Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста». На свято завітали провідні спеціалісти відділу соціальної політики Долинської міської ради Олександра Загурська і Віра Вагилевич, депутати міської ради – Оксана Мякуш і Ярослав Бакаляр та представник Благодійного фонду «Рука Ангела» Ігор Попович.

Молодь гарно підготувалась до свята, в цьому їм активно допомагали вихователі. Дітки з особливими потребами щиро співали пісень, прославляючи Господа, декламували вірші. Батьки вихованців всіляко їх підтримували.

Осторонь такого заходу не залишились запрошені гості – разом пригадали християнські прислів’я та тлумачили їхній зміст. Вихователі розказували про народні прикмети, які можна спостерігати восени. Кожен пригадав щось інше, і це додало святу особливої атмосфери. В залі панував командний дух, а присутні отримали заряд позитиву. Наприкінці заходу діток почастували солодощами та фруктами. Захід залишив  приємні відчуття у відвідувачів, вони в свою чергу подякували вихователям, учителям  за неоціненну працю, терпіння та оптимізм.

Інформує: відділ соціальної політики Долинської міської ради