Свято коляди від колективу «Перла»

Колядувати та щедрувати на новорічно-різдвяні свята – прекрасні традиції українського народу! І цьому звичаю завжди раді  у Долинській міській раді. У понеділок, 18 січня, тут було весело і шумно – працівників  відвідали колядники – хлопці та дівчата танцювального аматорського колективу «Перла» суботньо-недільної школи при Римо-Католицькій парафії. Вони привітали з новорічно-різдвяними святами, виконавши відомі українські колядки та вразили постановкою танців.

Запал і енергія колективу не залишилися непоміченими. Міський голова Іван Дирів подякував щедрувальникам за їх привітання та святковий настрій, відзначив обдарованість та майстерність художньої постанови, а також побажав дітям, а принагідно всім  присутнім, міцного здоров’я, успіхів, а також миру, добра й Божого благословення у всіх справах.  

 Дуже добре, що у Долині є такий професійний колектив, який гідно представляє Україну у польських містах. Діти зберігають мову, пісні та танці свої батьків, при цьому вивчають мову та стають частинкою культури й іншої країни. Щира подяка усім, хто стояв у витоків цього чудового ансамблю: ксьондзу Кшиштофу, керівнику ансамблю «Перла» Галині Регецькій, батькам, які всіляко підтримують та надихають малечу. Сьогоднішнє свято коляди було надзвичайним! Бажаємо Вам  творчих здобутків, натхнення та нових перемог на конкурсах.

Відео про цю подію: <iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/XlqqP7_MKnw” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>