Свято Дня захисту дітей у домівках дітей з інвалідністю

Карантин вніс корективи у життя всіх без винятку. Так, діти та молодь з інвалідністю, котрі відвідують Фонд інвалідів «Надія Є» в місті Долина теж змушені залишатися вдома. Проте, не поза увагою. Днями соціальні фахівці, котрі працюють з дітьми відповідно до міської Програми соціально-психологічної підтримки дітей та молоді з обмеженими функціональними можливостями на 2020 рік, – навідалися до своїх вихованців та роздали приладдя для он-лайн майстер класу ручної роботи, присвяченого Дню захисту дітей.

Духовна складова відзначення Дня захисту дітей в роздумах наставниці Фонду інвалідів «Надія Є» сестри Соломії Чигис: «Родина – це ядро суспільства. В родині кожен є повноцінним членом спільноти, в родині витає радість, мир, добро. Це правда, що ціль родини – це спільне добро двох подружжя, але коли Бог дарує їм дітей – це подвійне ДОБРО! 1 червня в День захисту дітей, ми по особливому дякуємо Господу Богу за наших дітей і молодь з інвалідністю. Особливо дякуємо, бо вони особливі своєю простотою, відкритістю та щирістю. Сама назва свята нас дорослих зобов’язує захистити дитину. Від чого? Люди в світі іноді бувають дуже не чутливі до дитячих сердець. Але ж діти по особливому вчать нас Любові. Сьогодні кожен з нас запитаймо себе: коли я бачу на вулиці, чи маю вдома дитину з інвалідністю – про  що в мене зроджується думка? Осудити мовчазно, оглянутися вслід з погордою чи може помолитися за неї, усміхнутись щиро і дати їй відчути, що вона не інша».

Під час об’їзду діти та молодь не тільки отримали набори для ручної роботи та завдання виготовити сувеніри своїми руками в он-лайн супроводі з вихователями, але й були охоплені турботою та увагою гостей, від чого наповнилися позитивними і незабутніми емоціями у цей святковий день подвійно.

Відділ соціальної політики міської ради Долинської ОТГ