Стратегію громади оновлять

В Долинській територіальній громаді триває процес актуалізації стратегічного документу, де визначено основні цілі громади на майбутнє.
Сьогодні, 2 листопада, міський голова Іван ДИРІВ спільно із керівником проєктів і програм управління туризму та проектної діяльності Володимиром СМОЛІЄМ провели нараду за участі заступників міського голови, фахівців фінансового управління міської ради, старост старостинських округів громади, керівників галузей охорони здоров’я, освіти, культури, спорту.
На меті – переглянути систему цілей і завдань Стратегії розвитку громади, подати пропозиції щодо нових заходів, які не були враховані при написанні Стратегії у 2017 році, ще до утворення ОТГ:

«Секторально і територіально ми зовсім інша громада. Врахуємо аспекти, які доповнять Стратегію. До прикладу – екологічна та енергетична безпека громади, ІТ-індустрія та інші важливі напрямки і сфери », – наголосив міський голова Іван ДИРІВ.

Згідно рішення Кабінету Міністрів України, у 2020 році відбулось розширення Долинської територіальної громади, в результаті чого «Стратегія розвитку Долинського субрегіону на період до 2027 року», затверджена у 2017 році, потребує актуалізації.
Зважаючи на це, та враховуючи «Стратегію розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки», розпорядженням міського голови Івана ДИРІВА, 1 листопада утворено Робочу групу з актуалізації «Стратегії розвитку Долинської територіальної громади до 2030 року».
Робочою групою та фахівцями управління туризму і проєктної діяльності буде проаналізовано діючу «Стратегію розвитку Долинського субрегіону на період до 2027 року». До 10 листопада буде проведено ревізію цілей і завдань, до яких насамперед будуть враховані пропозиції від старостинських округів та інших галузей, що запропонують відповідні зміни, чи задекларують цікаві ідеї.
Управлінню економіки міської ради Іван ДИРІВ доручив забезпечити координацію роботи з актуалізації «Стратегії розвитку Долинської територіальної громади до 2030 року».
В результаті – успішно структуровані цінності стануть міцним фундаментом для забезпечення сталого економічного та соціального розвитку громади.