Станьте волонтером – допоможіть сусідам, знайомим, близьким!

Шановні долиняни, щоденно ми чуємо нову статистику поширення коронавірусної інфекції. За інформацією МОЗ кількість хворих коронавірусом в Україні за добу стрімко зросла. Це насторожує і змушує бути пильними, виконувати всі рекомендації медиків, не виходити на вулицю без нагальної потреби, берегти себе і близьких.

Особливо чутливими до викликів епідемічної ситуації є люди похилого віку, які проживають одні і не мають допомоги від рідних; люди, не охоплені роботою соціальних працівників територіального центру; люди, які мають маленьких дітей чи дітей з інвалідністю та не мають іншої сторонньої допомоги; особи з інвалідністю; одинокі громадяни, що опинилися в складній життєвій ситуації внаслідок хвороби.

Цим людям потрібна допомога.

Звертаємося до працівників старостинських округів, голів ОСББ, управлінських компаній, депутатів міської ради та всіх жителів про допомогу у виявленні таких осіб, які потребують допомоги.

Звертаємося до кожного громадянина – допоможіть своїм сусідам, знайомим, близьким, запропонуйте допомогу у придбанні продуктів харчування чи медикаментів.

Бажаючих бути волонтерами просимо заповнити Анкету за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf2F-DGQAOrRLK4kGlzW0ybm730jwvLYKxPb80Cy25GwH0eew/viewform

Інформацію, про осіб які потребують допомоги просимо подавати за телефоном міської ради 2-80-80 в робочий час.