Спортивній інфраструктурі громади – належну увагу

Сьогодні, 9 квітня, міський голова Іван Дирів провів нараду щодо стану справ і функціонування спортивної галузі за участі профільних заступників Романа Ісайчука, Андрія Курташа, керівників спортивних закладів. У підсумку – прийнято рішення зібрати робочу групу з представниками комунальних закладів міської ради, депутатського корпусу, щоб спільними зусиллями прийняти ряд важливих рішень та окреслити орієнтовний план роботи на наступні місяці.
Напередодні спеціалістами: в.п. начальника відділу молоді та спорту Романа Лопуха, директора КЗ «Долинський міський центр культури, спорту та туризму» Долинської міської ради Юлії Антонів та менеджера у соціальній сфері комунального закладу Олега Сосєнкова було здійснено огляд обʼєктів спортивної інфраструктури територіальної громади.
В ході виїзної зустрічі обговорено перспективи подальшої передачі даних обʼєктів на баланс Долинської громади та майбутню роботу в галузі розвитку спорту у населених пунктах Долинської ТГ.
Також спільно з директором Долинської ДЮСШ Віктором Яцківим здійснено виїзну нараду в спортшколу для вивчення поточного стану справ. Тут окремої уваги заслуговує великий басейн спортивного комплексу, який потребує нагального ремонту, оновлення системи водопостачання та водовідведення, поточного ремонту стелі і т.ін..
Разом з виконавчим директором ФК “Нафтовик-Долина” Михайлом Басарабом оглянули павільйон на території стадіону та наявні можливості для його реконструкції. Вели мову також про планування поточних робіт на території стадіону «Нафтовик», підготовку до нового футбольного сезону.
До слова, вже цієї неділі, 11 квітня о 16.00 годині команда «Нафтовик-Долина» зіграє свій перший домашній матч другого кола футбольного сезону 2020-2021 рр.