Співпраця між муніципалітетами Данії та України триває. На старті – активна фаза проєкту

Долинська ТГ є однією з дев’яти громад в Україні, які беруть участь у проєкті мережі партнерства з Данським муніципалітетом Гульборгсунн. Реалізація проєкту розпочалася ще в 2021 році, але в зв’язку з агресією росії проти України деякі заходи були тимчасово призупинені.
“Зараз «U-LEAD з Європою» відновлює активну фазу проєкту. Обговорена в травні тематика попередньо узгоджених компонентів залишиться незмінною, але буде адаптація з урахуванням вимог, потреб та інтересів муніципалітетів в нових українських реаліях. Упродовж червня повертаємося до співпраці за компонентом 1 «Підтримка прозорості та громадської участі», – повідомляє на офіційній сторінці Долинський міський голова Іван ДИРІВ.
Для кожної із громад планується провести фокус-групу, створену із представників громади та органів місцевого самоврядування.
“Це дасть можливість організувати простір для відкритого обміну думками між людьми та муніципалітетами, проаналізувати нові виклики. А в подальшому – підготувати спеціальні пропозиції для кожної із громад щодо посилення співпраці між секторами в умовах воєнного часу. Крім того, результати проведеного дослідження планується використовувати для залучення нових партнерів з ЄС та пошуків можливостей для розширення допомоги громадам”, – додав очільник громади.