Спільно зробили вже багато добрих справ

🔰Наша громада з першого дня війни є потужним волонтерським осередком. Про це, зокрема, свідчить активна діяльність пункту прийому допомоги Долинської міської ради. Її підтримують міжнародні благодійні організації.
✍️Розповім про чеську гуманітарну організацію «Людина в біді» (People in Need, PIN). Ця неурядова, некомерційна організація, яка працює у сферах гуманітарної допомоги, прав людини, освіти та соціальної роботи. Зустрівся з її представниками. Спільно запланували та вже зробили багато добрих справ. Так, 25 сімей з числа внутрішньо переміщених осіб отримали продуктові набори.
👉Окрім того, є ще один важливий напрям нашої співпраці. Представники цієї гуманітарної організації в старостинських округах нашої громади виїжджають та реєструють внутрішньо переміщених осіб на програму грошової допомоги.
🌞👍🤝Дякую чеським друзям за небайдужість і добро, яке вони роблять для України та українців. Переконаний: наша співпраця з гуманітарною організацією «Людина в біді» триватиме й надалі! – акцентує на своїй сторінці  міський голова Іван ДИРІВ.