Спеціалісти Служби у справах дітей відвідали новостворену прийомну сім’ю

Найбільш пріоритетними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського,  є сімейні форми виховання.

Працівниками Служби у справах дітей міської ради постійно проводиться робота щодо вирішення проблем соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, метою якої є забезпечення належних умов для зростання в сімейному оточенні дитини, позбавленої батьківського піклування, шляхом влаштування її на виховання та спільне проживання до прийомної сім’ї.

Діти, які влаштовані до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу виховуються в сімейному оточенні як рідні, і мають все необхідне для гармонійного розвитку та гарного навчання. Під час перебування дитини у прийомній сім’ї держава фінансує, контролює та координує стан утримання і виховання кожної дитини.

За результатами проведеної роботи рішенням виконавчого комітету Долинської міської ради від 08 липня 2021 року було створено ще одну прийомну сім’ю та передано на виховання і спільне проживання двоє малолітніх дітей-сиріт: Вікторію та Віталія.

Прийомні батьки разом з дітками із нетерпінням чекали прийняття рішення про створення  прийомної сім’ї. Батьки облаштували для  дітей кімнати та створили належні умови для їхнього проживання та розвитку.

16 липня 2021 року між міським головою Іваном Дирівом та новоствореною прийомною сім’єю було укладено договір про влаштування дітей на виховання та спільне проживання.

Спеціалісти Служби у справах дітей відвідали й привітали новостворену прийомну сім’ю. В цій родині діти почуваються захищеними, відчувають турботу, любов, встановлений емоційний зв’язок між членами всієї дружньої родини.

Тож, бажаємо нашій новоствореній  прийомній родині, щоб у їхній домівці завжди панував мир, спокій, радість, щастя та злагода, а прийомним батькам пам’ятати, що попри всі можливі труднощі, з якими можна зіткнутись на цьому шляху, винагорода буде більшою: тепла посмішка дітей, їх щасливі оченята та невичерпна радість батьківства.

 Спеціаліст-юрист Служби у справах дітей Ольга БІЛЯНСЬКА