Соціальний проєкт для вимушених переселенців. ВІДЕО

Вчора, 20 вересня, до Пункту прийому/видачі допомоги при оперативному штабі міського голови прибув черговий гуманітарний вантаж. Він адресований потребуючим в межах проєкту Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття «Підтримка територіальних громад Прикарпаття у забезпеченні ВПО та представників вразливих категорій місцевого населення, які постраждали від військових дій, у сфері харчування» програми «Шелтер», що реалізується Фондом «Східна Європа».
Як зазначає міський голова Іван ДИРІВ, і до цього часу мали з Фондом та Агенцією спільні проєкти. Але вони були здебільшого розвиткові, спрямовані на міжмуніципальне співробітництво, співпрацю між громадами, зокрема Східної Бойківщини. А цей проєкт є гуманітарним та спрямований на підтримку наших громадян:
«Дуже важливо, що наші партнери та друзі підтримують нас, нашу громаду, вимушено переселених, які через війну залишили свої домівки та шукають прихисток. Велике спасибі Фонду «Східна Європа», голові правління «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття» Ігорю ДОВІРАКУ, виконавчому директору Ігорю МЕЛЬНИЧУКУ, керівнику проєкту Тетяні ДАНИЛІВ. Ваша підтримка та допомога має велике значення, є необхідною та корисною людям».
Всього в Долину доставили 258 продуктових наборів довготривалого зберігання, кожен вагою майже 15 кілограмів. В переліку – продукція українських виробників: борошно, макарони, олія, крупа пшенична і кукурудзяна, рис, горох, цукор, рибні консерви, сіль, оцет, перець, консервована кукурудза, печиво, чай, сірники…
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!
Допомогу видають внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Долинської громади в Пункті прийому за адресою проспект Незалежності, 5 (гараж).
На вимогу Благодійних фондів, 1 продуктовий набір надається (при наявності) на сім’ю, 1 раз на 30 календарних днів, з врахуванням допомог, виданих в інших пунктах територіальної громади.
Отримати допомогу можна з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 12:00 год., та з 13:30 до 16:00 год.
На 15 годину сьогоднішнього дня вже видали 48 наборів.