Сьогодні – ще три відправки!

🚛Перша – на лист командира військової частини для Захисників Сєверодонецька. Це продукти харчування (консерви м’ясні й овочеві, швидке харчування, вершки, сіль, перець в стіках, питна вода, мед, солодощі), засоби гігієни (серветки, пральний порошок), медичні засоби, пледи.
🚛Друга – для потреб Воїнів розвідувальної роти 10 гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».
Також продукти харчування (консерви м’ясні та овочеві, швидке харчування, галети, мівіна, сіль, перець, чай, кава, солодощі, печиво), одноразовий посуд, засоби гігієни, нижня білизна, шкарпетки та дизпальне.
🚛Ще одна (першу відправили 8 червня) – для Білоцерківського міського центру соціальних служб. Він опікується сім’ями внутрішньо переміщених осіб з дітьми, які евакуювались із активної зони бойових дій. У складі вантажу дитяче харчування, засоби гігієни (антисептики, памперси), одяг дитячий та жіночий, пледи, одноразовий посуд.
👉Принагідно хотів би зазначити, що відправляємо як самостійні вантажі, так і довантажуємо до вже зібраних. Наприклад, вчора для бійців 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади довантажили консерви, печиво, спальні мішки, засоби гігієни (зубну пасту).
✊Переконаний: разом переживемо всі труднощі.
Дякую всім, хто долучився до збору і відправки допомоги: волонтерам, жителям громади, нашим друзям-добродійникам з Туреччини, Німеччини, Польщі,США, Литви.
На сьогоднішній день з Долини вирушило вже 85 відправок для фронту і перемоги. Допомагатимемо й далі!
🇺🇦Слава Україні та її Збройним Силам!