Про благоустрій дбаймо спільно!

Комфорт і безпека мешканців міста – це першочергове завдання, яке ставить перед собою міська рада. Неодноразово на цьому наголошує міський голова Іван ДИРІВ та регулярно дає відповідні доручення стосовно покращення благоустрою.

Зважаючи на звернення мешканців вул. Молодіжна, з самого ранку, поміж берегами яру, що поряд з будинками, працюють комунальні служби – здійснюють обрізку аварійних та небезпечних дерев, які становлять загрозу для життя і здоров’я і можуть пошкодити лінії електропередач тощо. Окрім цього, верби досягли своєї вікової межі та мають значну суховершинність. Небезпеку становлять насадження з гнилою серцевиною.

Довколишня територія, як не прикро, дуже занедбана. Господарі самовільно облаштували грядки, поруч з маленькими, клаптиковими, подекуди обгородженими городніми ділянками, збудовані нашвидкуруч  тимчасові споруди для утримання свійських тварин… Поміж берегами яру купками лежить сміття…

Працівники «Комунгосп» рішуче налаштовані зробити порядок. Для початку – ліквідували аварійні та небезпечні дерева. Наступні кроки – впорядкування території до належного стану. І тут важлива спільна робота як комунальних служб, так і мешканців, бо тільки так можна вирішити усі проблемні питання.

 Дбаймо спільно про  чистоту і порядок у дворах, а відтак, і про благоустрій міста та громади загалом. Адже чисто не  там, де прибирають, а там, де не смітять.

Разом зробимо більше!