Школярі та експерти

Відділ молоді та спорту інформує:

Сьогодні відбувся круглий стіл з залученням експертів «YOU ARE NOT ALONE – ЗУПИНИ ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО» за участі школярів освітніх закладів Долинської ТГ.

Мета заходу: публічне обговорення ситуації з домашнім насильством на Долинщині, його видами, ознаками та проявами, пошук рішень, обмін думками, сприяння участі молоді у вирішенні і запобіганні домашнього насильства.

Захід організований відділом молоді та спорту і Молодіжним центром «Хижка» в рамках спільногоміжнародного проекту з Латвією та Кіпром «You are not alone: STOP DOMESTIC VIOLENCE»

Запрошені спікери – заступниця начальника управління освіти Христина ОЛЕКСИН, провідна спеціалістка управління освіти Лілія ЛУКАНЬ, інспектор з ювенальної превенції Калуського РВП – Олександр ЛІЦМАН, керівниця Калуського районного сектору №1 філії державної установи «Центр пробації» – Інна МОСКАЛЬЧУК, провідна спеціалістка відділу молоді та спорту Лариса КАШУБА.

Висловлюємо подяку спікерам та учасникам заходу, а також директору КЗ «Долинська ЦПБ» Надії КУШНІРЧУК за допомогу у проведенні заходу в приміщенні бібліотеки.