Щирі вітання із ювілеєм для о. Кшиштофа Панасовєца

Всечесний отче Кшиштофе!
Золотими літерами цього квітневого дня у Книзі життя записаний цей день. Бо він став початком, благословенням для Вашого служіння у Божому винограднику. І в квітні наступного року – ювілей Вашого рукоположення до священичої місії.
Ці дві дати так само міцно пов’язані у Вашій долі, як і духівниче, просвітницьке, суспільно громадське життя в нашому рідному місті, у громаді і околицях, де є віряни римо-католицької парафії. Горнуться до неї серцем дітки, що осягають знання з мови, історії, звичаїв у суботньо-недільній школі при костелі Народження Пресвятої Діви Марії, ясними зірочками талантів об’єднані у ансамбль «Перла». Приходять в радості і в смутку дорослі, отримують допомогу і розраді всі ті, кому вона дуже потрібна. Такій місії приурочений нинішній, 2021 рік, проголошений Папою Франциском як Рік Святого Йосифа. Але ми згадуємо і не забуваємо, що цьому Ви присвячуєте кожен день, і багато років душпастирської праці. За що від громади вірян і себе особисто я висловлюю уклінну і щиру вдячність!
Відзначу ще сказаними є так доречно до Вашого ювілейного життєпису слова Папи Франциска «були примиреними людьми, що примиряють, умиротвореними, що умиротворяють, повними надії, які вселяють надію. Божий люд очікує від нас, аби ми були вчителями, здатними вказати на криниці солодкої води серед пустелі».
Від щирого серця бажаю Вам ніколи не бути спраглим до міцного здоров’я, рясних Божих дарів в особистому житті і служінні, здійснення усіх задумів за Благословення Господнього, молитвами Пресвятої Богородиці та святих Заступників, на многая і благая літа!
З повагою, міський голова Долини Іван ДИРІВ