Щирі співчуття…

З глибоким сумом повідомляємо, що в тихий час Надвечір’я Різдва, 6 січня 2021 року Божого, відійшов у вічність багаторічний міський голова Долини Володимир ГАРАЗД.

Він тривало і мужньо боровся з хворобою.Тепер зірка його життя – на небі, поруч із Святвечірньою.

Висловлюємо щирі співчуття дружині Марії, синові Андрію та дочці Ірині, брату Мирославу і всій скорботній родині, колегам, друзям. В ці важкі хвилини підтримуємо Вас молитовно, просячи у Всевишнього розради.  Бо «Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, Отець милосердя й Бог потіхи всілякої, що в усякій скорботі Він нас потішає…» 2 Кор. 1:3-4.

Смерть Володимира Степановича – це величезна втрата для Долини і Долинщини, для Прикарпаття і України. Також завдяки йому про маленьку Долину дізналося багато міст і країн у всьому світі.

Його життєвий шлях – це приклад відданості та гідності, патріотизму та наполегливості, любові до життя, міста та людей.

Всі ми знаємо, скільки добра він зробив для долинян, як вболівав за розвиток міста, в якому народився і прожив усе своє життя, за Долинську територіальну громаду, за Асоціацію енергоефективних міст України, натхненником яких був. Турбувався за впровадження в місті багатьох  заходів з енергозбереження, розвиток економіки, освіти, культури, духовні й християнські цінності. Словом, за все що було близьке його відкритому серцю, що надихало його до щоденної, енергійної, самовіданної  праці.

Обірвалося життя мудрого керівника, професіонала і просто хорошої людини.

Спочивайте в мирі, дорогий Володимире Степановичу!

Царство Небесне Вам у Господніх засвітах.

Вічна і Світла пам’ять…

Міський голова Іван Дирів, депутатський корпус, виконавчий комітет, працівники Долинської міської ради

***

Прощання та чин похорону Володимира Гаразда відбудеться у п’ятницю, 8 січня:
12:00 год. – початок чину похорону біля родинного дому та в Церкві Покладення Чесної Ризи села Мала Тур‘я
13:30 год. – прибуття похоронної процесії на центральну площу Долини; прощання з громадою на площі перед міською радою; піша хода до Церкви Святого Апостола Андрія Первозванного; переїзд на кладовище.
Поховано Володимира Гаразда буде на міському кладовищі по вул. Хмельницького.