Шановні жителі Долинської ОТГ! Ви пишете проект, а ми його фінансуємо!

Громадський бюджет – це можливість для кожного жителя створити власний проект для покращення якості життя у місті(селі) або проголосувати за уже запропоновані іншими авторами проекти.

Громадський бюджет стартує вже втретє. Відповідно, зростає кількість поданих проектів. Так, у 2017 році долиняни подали на розгляд 15 проектів, за результатами інтернет-голосування переможцями стали 5 проектів, які були Долинською міською радою профінансовані й успішно реалізовані. У 2018 році проектів-учасників було 24, найбільше голосів набрали і визнані переможцями 7.

Всього за два роки реалізовано громадських ініціатив на 1 000000 гривень. Вони – різноманітні, але такі, які громада обрала першочерговими для втілення.

Населені пункти, жителі яких можуть писати і голосувати за проекти: Долина, Лоп’янка, Грабів, Крива, Мала Тур’я, Діброва, Солуків, Якубів.

Реєстрація проектів відбуватиметься з 1 по 30 жовтня 2019 року.

Про що можете написати проект?

Перелік цілей зазначено у Положенні про Громадський бюджет Долинської ОТГ:

  • благоустрій мікрорайонів, вулиць, зон відпочинку (встановлення обмежувачів руху транспорту, контейнерних площадок, облаштування місць для вигулу собак та пішохідних доріжок, озеленення та освітлення прибудинкової території тощо).
  • покращення умов проживання людей з обмеженими фізичними можливостями (встановлення пандусів тощо).
  • організація дозвілля (проведення спортивно-масових заходів, конкурсів, облаштування ігрових кімнат для дітей, культурно-мистецькі заходи, підтримка творчої та обдарованої молоді тощо).
  • розвиток велоінфраструктури (встановлення велопарковок, нанесення дорожньої розмітки для велоруху тощо).
  • покращення екологічної ситуації у місті (створення нових зелених зон, відновлення джерел, встановлення смітників тощо).
  • розбудова, збереження та відновлення історично-культурної спадщини населених пунктів ОТГ (ознакування, ремонт та реставрація пам’яток архітектури, встановлення інформаційних таблиць тощо);
  • інші суспільно-корисні соціальні проекти.

Візьміть до уваги що:

  • Громадський бюджет Долинської ОТГ не може використовуватися на ремонт доріг, житлового фонду і господарських споруд та на інші заходи, що вже охоплені програмами міської ради на поточний рік.
  • Вартість (бюджет) реалізації однієї ініціативи не повинна перевищувати 100 тис. грн бюджетних коштів.

Алгоритм реалізації і громадських ініціатив наступний:

Розгляд проектів: 1.11.2019 – 15.11.2019
Голосування: 16.11.2019 – 15.12.2019
Визначення переможців: 16.12.2019 – 20.12.2019
Реалізація: 1.01.2020 – 31.12.2020
Загальний бюджет конкурсу: 1000000 гривень

Максимальна доступна кількість голосів для одного користувача: 2

Бланк-заява проекту(.DOC, 80 Кбайт)

Відвідайте сайт “Громадський бюджет Долинської ОТГ”: http://dolyna-budget.e-dem.in.ua/#/

Додаткову і корисну інформацію можете також отримати на офіційному веб-сайті Долинської міської ради у розділі «Мешканцям», підрозділі «Громадський бюджет 2020»: https://dolyna.if.ua/hromads-kyy-biudzhet-2020/

Долучайтеся, пишіть проекти, будьте активними!