Шановні працівники поліції, курсанти, ветерани внутрішніх справ!

Прийміть від мене особисто та всієї громади Долинського краю найщиріші вітання з професійним святом – Днем національної поліції України!
Дякуємо за Вашу працю, яка значить насамперед залишатись по один бік синьої лінії, служити та захищати, а любов до міста і сіл перетворювати в турботу про безпеку, життя і здоров’я людей, захист прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства Долиняни вдячні за спокій в оселях, на вулицях, в мікрорайонах, на автодорогах, місцях загальногромадського відпочинку, закладах і установах, словом всюди, де це потрібно, в будь-який час, цілодобово. Робочі зміни поліцейських – щодня і щоночі, втомливі і виснажливі, завершуються, щоб мати продовження. Адже життя долинської громади,таке різноманітне: спокійне і гамірливе, в час карантинних обмежень і їх поступового послаблення, буденне і святкове, та головне – саме завдяки Вашій праці – безпечне.
Я також дякую правоохоронцям, які вже на заслуженому відпочинку, але підготували і залишили після себе гідну зміну, я дякую тим хлопцям і дівчатам, які обрали навчання у вишах і фах відповідальності, сумлінності, як покликання. Нехай воно стане справою життя. Бо саме Вам, саме нам спільно – продовжувати в час бурхливого сьогодення утверджувати авторитетність і престиж української поліції, змінювати, удосконалювати, впроваджувати кращі світові правоохоронні практики і моделі. Одна з таких – американського зразка «Поліцейський громади», який плануємо втілити в життя вже найближчим часом, а ще – багато завдань на перспективу.
Нехай Ваші професійні досягнення та зусилля будуть винагородженні вдячністю, повагою і довірою від громадян, розумінням і підтримкою рідних, благополуччям і добробутом. Сили й мужності Вам, витримки й наснаги, міцного здоров’я та родинного тепла, Божого захисту і благословення!
З повагою, міський голова Долинської ОТГ Володимир ГАРАЗД