Шановні працівники нафтогазової галузі Долинщини, дорогі ветерани!

Прийміть мої найщиріші вітання з прийдешнім Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.
Ваше цьогорічне професійне свято ознаменоване пам’ятним ювілеєм – 70 років тому, 30 серпня 1950 року, в Долині дала нафту перша промислова свердловина. Потужний нафтовий фонтан став передмовою до нової сторінки в історії нашого міста, його всестороннього розвитку і масштабної розбудови.
Чудові світлини навіюють спогади про славне минуле долинських нафтовиків, котрі в нелегких виробничих умовах давали мільйони тонн нафти, просували науку і передовий досвід, а крім того будували новітнє місто, розвивали його інфраструктуру, економіку, дбали про спорт і культуру. Велика Вам, нафтові першопрохідці, вдячність від всіх долинян!
Від імені всієї Долинської громади дякую також сьогоднішнім колективам і керівникам нафтових підприємств та кожному трудівнику галузі зокрема за їхній професіоналізм, енергетичний патріотизм, нелегку й відповідальну працю, вагомі внески до державної та міської скарбниць, участь у громадському житті міста.
Сьогодення диктує свої умови, виклики, завдання. Зокрема, в енергетичній сфері країни. Переконаний: багатий досвідченими спеціалістами нафтогазвидобутку долинський край має значний природний і ресурсний потенціал для продовження видобувної діяльності, нарощення виробничо-промислових та економічних показників.
Тож нехай передові технології,  новації й капітальні інвестиції, дорогі нафтовики і газовики, увійдуть до Ваших найближчих виробничих планувань, дають наснагу продовжувати сумлінну трудову діяльність. Міцного здоров’я, щастя, оптимізму й впевненості, добробуту Вам і Вашим родинам!
З повагою, голова Долинської міської ОТГ Володимир ГАРАЗД

Одна відповідь на “Шановні працівники нафтогазової галузі Долинщини, дорогі ветерани!”

Коментарі закриті.