Шановні підприємці міста і громади!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня підприємця України. Направду підприємці, а особливо дрібний бізнес – це фундамент розвитку економіки та всіх галузей від зародження України та до її сьогодення.
Свого часу я теж був підприємцем, разом з друзями і партнерами заснували кілька цікавих проектів, а тому добре знаю ціну цього хліба, як і ціну кожної заробленої гривні.
Від імені нашого рідного міста і всієї долинської громади висловлюю Вам насамперед вдячність за повсякденну, а в умовах карантину особливо нелегку підприємницьку діяльність, сповнену багатьма ризиками, зменшенням збуту та збільшенням витрат.
Дякую Вам за сміливість, енергійність,ініціативність починати, продовжувати і розвивати власну справу, за створені й збережені робочі місця, сумлінні внески до міської та державної скарбниць.
Дякую вам за підтримку чисельних благодійних, мистецьких та спортивних проектів, за підтримку важливих громадських ініціатив.
В час професійного свята і на щодень я хочу побажати Вам, дорогі трудівники економічної ниви, вдалого втілення у життя бізнес-планів та ідей, економічної стабільності, благополуччя, успіхів, впевненості у завтрашньому дні і на найближчу перспективу, міцного здоров’ячка, сонячного настрою, спокою та добробуту!
З повагою і шаною, голова Долинської ОТГ Володимир ГАРАЗД