Сектор оперативного реагування нагадує пішоходам про правила безпеки на дорогах

Наїзди на пішоходів, особливо в темний час доби, – одна з найгостріших проблем. Сумно, що більшість громадян не надають значення світлоповертаючим елементам на одязі, переходять дорогу, нехтуючи Правилами дорожнього руху. Деякі навіть банально забувають дивитися по сторонах.

Як правило, зі збільшенням темного часу доби проблема аварійності з пішими учасниками дорожнього руху тільки посилюється. Часто самі пішоходи не особливо піклуються про свою безпеку і піддають себе небезпеці. Необхідно розуміти, що в складних погодних умовах або в місцях, де погана видимість і недостатня освітленість,  водій не очікує появи пішоходів. Тому вони повинні вжити заходів крайньої обережності. Наприклад, використовувати на одягу світлоповертаючі елементи.

Дотримання громадянами простих, але таких важливих правил, допоможе зберегти життя:

  • Завжди використовуйте світлоповертаючі елементи на одязі в темну пору доби!
  • Будьте уважними, навіть коли йдете тротуаром, з двору може несподівано виїхати машина!
  • Йдучи тротуаром – тримайтеся правої сторони!
  • Не виходьте із-за транспорту, що зупинився! Дочекайтеся, поки він від’їде!
  • Чекайте автобус на зупинці! Не виходьте на проїзну частину!
  • За містом ідіть тільки лівим узбіччям, назустріч руху транспорту!
  • Переходьте дорогу лише у встановлених місцях!

Не залишаються без уваги і водії, до них вартові доріг звертаються з проханням, бути гранично уважними та обережними під час керування автомобілем і не забувати, що на вулицях знаходиться багато пішоходів, серед яких і діти. Суворо дотримуватися Правил дорожнього руху, знижувати швидкість, наближаючись до пішохідного переходу, адже це може врятувати чиєсь життя.

Інформація: Сектор оперативного реагування та контролю за паркуванням ДМР