Рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

У сучасному світі складно геть уникнути небезпеки, але можна спробувати запобігти лиху, яке трапляється з людьми.

Врятувати, навчити, нагадати про безпечну поведінку в ризикованих ситуаціях, допомогти собі і ближньому в екстремальних умовах, отримати оперативну інформацію, кваліфіковані поради, розповіді про роботу та життя рятувальників можна почути з вуст працівників служби «101» під час акцій «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Так, 28 квітня в рамках проведення акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» до вогнеборців завітали до вихованцiв Долинського ліцею №1. Рятувальники розповідали дiтлахам про їхню роботу, продемонстрували бойовий одяг та спорядження, показали пожежно-технічне озброєння пожежних автомобілів. Усі бажаючі мали змогу сфотографуватись у спорядженні та на рятувальній техніці.

Також найактивніші змогли випробувати себе в ролі рятувальника, одягнувши бойовий одяг та спорядження. Під час проведення заходу всім присутнім роздали листівки та пам’ятки з правилами безпеки життєдіяльності. Учасники заходу дізналися багато нового, цікавого, а найголовніше – корисного. Надіємося, що такі заходи залишаться у пам’яті на довго, а почута інформація допоможе уникнути небезпечних ситуацій.