Рейд лісами громади на виявлення порушників триває

За дорученням міського голови Івана Диріва, на виконання розпорядження міського голови щодо здійснення контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів на території Долинської міської територіальної громади, представниками робочої групи було здійснено виїзд у с.Слобода Долинська.

На місці працівниками зафіксовано наявність деревини різних порід без  відповідних розпізнавальних знаків та маркування. Також неподалік виявлено 40-50 кубів відходів деревообробної промисловості (тирси деревної), які вивезли і нахабно покинули в лісовому масиві. При цьому завдаючи значної шкоди екології, адже пиломатеріали витягають азот з ґрунту, катастрофічно збіднюючи його.

На місце події, за зверненням представників робочої групи, прибули правоохоронні органи.

Виявлена деревина знаходились на території ДП «Болехівське лісове господарство». Поліцейські  у телефонному режимі поспілкувались з цього приводу з представниками підприємства. Наразі ті  відмовились від пояснень, приїхати на місце події також не змогли.  Підтверджуючих документів на даний момент не пред’явили. Досі невідомо, яка кількість деревини знаходиться на ділянці та під питанням  – хто висипав тирсу на лісовому масиві?!

Тривають слідчо-оперативні дії з даного випадку.

До слова, збереження лісів – серед пріоритетних завдань влади. З метою уваги до питання збереження лісів, контролю за їх використанням, представники робочої групи й надалі, спільно з поліцейськими, здійснюватимуть  виїзди у населені пункти громади.