Разом думали як ще можна допомогти нашій країні та нашій громаді, зокрема не на рівні Урядів, а на горизонтальному рівні

🇪🇺Сьогодні міський голова Іван ДИРІВ взяв участь в онлайн-засіданні робочої групи Ради європейських муніципалітетів та регіонів (CEMR) по Україні.
Мав нагоду розповісти про те, як змінилося життя в громаді через вторгнення російських військ в Україну – про ситуацію з переселенцями, найбільші потреби і проблемні питання:
– Ми прихистили в місті та селах громади приблизно 4600 біженців.
– З перших днів війни ми створили гуманітарний штаб допомоги, який продовжує працювати та допомагати.
– Ми передаємо допомогу для потреб Захисників та намагаємось забезпечити найнеобхіднішим ВПО, а також підтримати тих громадян, які перебувають на тимчасово окупованих територіях.
✅У зустрічі взяли участь представники UN Habitat (Програма ООН з населених пунктів) та різних Асоціацій і організацій муніципалітетів багатьох країн Європи, що займаються питаннями розвитку громад, в тому числі проблемами біженців та ВПО.
Разом думали як ще можна допомогти нашій країні та нашій громаді, зокрема не на рівні Урядів, а на горизонтальному рівні, – розповів очільник Долинської громади.
☝️Завдяки членству в CEMR Асоціація міст України має можливість представляти та лобіювати інтереси українського місцевого самоврядування на європейському рівні. Співпраця та партнерство з національними асоціаціями в рамках CEMR – це унікальна можливість вивчати і впроваджувати в Україні європейський досвід реформування місцевого самоврядування, ведення діалогу з Урядом, розвитку територіальних громад.
❗Сьогодні CEMR- це найбільша організація, що представляє місцеві та регіональні влади у всій Європі.
З моменту свого створення CEMR представляє місцеві та регіональні влади на європейському рівні, інформує та зацікавлює ці органи у створенні та розвитку об’єднаної Європи.