Проєкт в дії

Тривають ремонтні роботи приміщень КНП «Центр Первинної Медичної Допомоги» в рамках реалізації проєкту «Співпраця для покращення медичних послуг в Долині та Бая-Спріє» 2SOFT/4.1/162, CIMS. Він втілюється Долинською міською радою під егідою Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020, що фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі (www.ro-ua.net).

Довідково: Проєкт «Співпраця для покращення медичних послуг в Долині та Бая-Спріє» 2SOFT/4.1/162, CIMS стартував 25 липня 2020 року та триватиме до 24 жовтня 2022 року. Партнерами проєкту в Румунії є місто Бая-Спріє, а територія його реалізації охоплює місто Долина, Івано-Франківської області в Україні та місто Бая-Спріє, Марамуреського повіту в Румунії.

Метою проєкту є створення системи потенціалу розвитку для зростання рівня якості послуг, що надаються закладами первинної медичної допомоги (м. Долина, Україна та м. Бая-Спріє, Румунія), а для цього буде створено можливість надання кращих послуг населенню Центрами ПМД, а саме:

  • буде проведено:

–  ремонтні роботи приміщень ЦПМД;

–  тренінги, навчання та обмін досвідом між персоналами обох Центрів ПМД.

  • буде закуплено

– сучасне високоякісне медичне обладнання;

– меблі та офісне устаткування.

Даний проєкт сфокусований на поліпшення загального стану здоров’я громадян та зменшення ризиків епідеміології людини.

Цей документ підготовлено за підтримки Європейського Союзу. За його зміст несе власну відповідальність Долинська міська рада і він ні в я кому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління  Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020.
“Європейський Союз складається з 27 країн-членів,  які вирішили   поступово об’єднати свої знання, ресурси, та долі.  Спільно, протягом 50 років, вони збудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне різноманіття, терпимість та свободу особистості.
 Європейський Союз прагне поділитися своїми досягненнями та цінностями з країнами та народами за його межами”.