Проєкт в дії: Успішна ініціатива – для громад перспектива

І при тому з колосальними можливостями туристичного, інвестиційного, а відтак й економічного розвитку.
26 серпня  міський голова Володимир Гаразд підписав розпорядження про створення робочої групи з розробки Стратегії розвитку карпатського субрегіону, що знаходяться
на межі Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської областей в рамках проєкту “Мале Карпатське коло” (“Бойківське коло”), а відтак ініціював її зустріч.
Учасниками є представники Вигодської, Витвицької ОТГ, міста Болехова, очільники успішних туристичних проєктів, профільні заступники міського голови та фахівці Долинської міської ОТГ.
Реєстрація Асоціації відбудеться вже на початку вересня.
Проєкт “Бойківське коло” дасть можливості для залучення потужних приватних інвесторів й підтримки від уряду держави. На часі – лобіювання капітальних ремонтів регіональних (наприклад, траси Р-21) і місцевих доріг, де є цікаві туристичні продукти й атракції, участь в проєктах і грантових програмах, тощо.
“Кожна громада має свій туристичний потенціал і завдання Асоціації – допомагати його реалізувати”, – наголошує Володимир Гаразд.
Зазначимо, що місто Долина і села Долинської ОТГ вже мають готову Стратегію розвитку Долинського субрегіону. До її розробки потужно долучився канадський проєкт ПРОМІС.
Щодо “Бойківського кола”” то й тут ПРОМІС теж задіяний участю першокласних фахівців з стратегічних розробок.
Друга частина зустрічі присвячена розгляду стратегічних напрямків та SWOT-аналізу, обговоренню найближчих планів і перспектив.
Дізнавайтесь більше, переглянувши  наступний тематичний  відеоматеріал: