Про земельні ресурси та їх розподіл, про наміри та перспективи – із перших уст від міського голови Івана Диріва

Ефективне управління земельними ресурсами є важливим джерелом наповнення місцевих бюджетів, а отже, потребує впровадження стратегічних підходів до розвитку та раціонального використання. Про одне із найважливіших питань розвитку та життєдіяльності – земельні ресурси та їх розподіл, про плани та перспективи – із перших уст від Долинського міського голови Івана Диріва.

Іване Ярославовичу, нарешті після кількох попередньо невдалих спроб, вдалося завершити 2 пленарне засідання 10 сесії, під час якого розглядали блоки земельних питань. Розгляд відбувався трошки в іншому «форматі», аніж досі. І це пов’язано із новими законодавчими змінами. Так що ж змінилося?

Так, справді, засідання ми розпочали з поінформованості про зміни щодо земельного законодавства.

27 травня 2021 року набула чинності переважна більшість норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28 квітня 2021 року.

Основними нововведеннями вищезазначеного закону є повноваження з розпорядження землями на території громад та спрощення багатьох земельних процедур.

Суттєвою є обмежувальна норма під час прийняття радами рішень у випадках безоплатної передачі земель комунальної власності у приватну. Відповідно, це означає, що всі питання, які пов’язані із передачею земель з комунальної  у приватну власність, якщо ці землі вільні, не були в користуванні, або на ділянці  не розташовані житлові будинки, об’єкти і споруди – приймаються не менше як двома третинами голосів депутатів. Дві третини нашого складу міської ради – це 24 депутати, відповідно, має бути не менше як 24 голоси «за» для позитивного прийняття рішення.

Всі інші питання, які не потребують двох третин голосів, ми можемо приймати і голосувати.

Зміни у законодавстві передбачають якийсь додатковий контроль органів виконавчої влади за землями, які перебувають у користуванні?

 У статті 53 Кодексу України про адміністративні правопорушення йдеться про порушення правил щодо використання земель. Власне, недбале поводження, нераціональне використання та інше тягне за собою накладення штрафу на громадян від п’яти до двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Ми як орган місцевого самоврядування можемо здійснювати контроль над відповідними діями.  Без сумніву, виконавчі органи влади будуть це робити, в скорім часі підготуємо проєкти рішень на розгляд сесії, щоб врегульовувати надалі питання, до прикладу, забур’янення чи неналежного догляду. На мою думку, так буде більше порядку.

Мушу додати, під час засідання  один із депутатів порушив питання щодо борщівника, який розповсюджується на території старостинського округу. Думаємо над вирішенням проблеми. Раніше мав такий досвід, спільно з депутатами ми затверджували цільову програму боротьби з борщівником на території  ще тодішнього Долинського району. Зараз, як буде воля депутатів, можем ообговорити, однак цьогоріч фінансування не маємо. Та вже зараз можемо працювати на перспективу.

Ви також говорили про внутрішню інвентаризацію земель громади. Що вона передбачає і яку користь принесе громаді?

Ми розпочали повну інвентаризацію земельних ресурсів. Думаю, це стане одним з ключових факторів  подальшого успіху та розвитку громади зокрема.

У кожного, мабуть, виникає запитання, що отримує громади сіл, міста в результаті проведення інвентаризації землі. Так, от в результаті цього процесу створюється повноцінна база даних про всі земельні ділянки в межах населеного пункту на паперових та електронних носіях. Завдяки цьому підвищується його інвестиційна привабливість, спрощується пошук потенційних земельних ділянок для інвестора та містобудівних потреб. А влада отримує можливість організації постійного контролю за використанням. Окрім того, в процесі інвентаризації можна виявити всіх землекористувачів, власників землі зі встановленням меж їх ділянок, а також земельні ділянки, що не використовуються або використовуються нераціонально, не за цільовим призначенням.

Наразі працює комісія, фахівці уже відвідали декілька сіл, провели обстеження. Ми маємо підходити до вирішення земельних питань комплексно, приймати правильні рішення, які будуть на користь громади.

Бажаючих придбати землю – багато. Однак, мабуть, не усім вистачає. Яка ваша позиція стосовно подальших розподілів землі заявникам?

Це якраз і стане відомо після проведення інвентаризації. Тоді ми побачимо реальну картину. Перш за все, треба подумати про учасників АТО. Наступне – на території громади є привабливі земельні ділянки для бізнесу, наприклад, для вирощування лохини. Отож, ті ділянки треба віддавати під таку діяльність. Також необхідно  здійснювати контроль за належним використанням. Є земельні ділянки, які варто залишити дітям.

Були випадки, коли я акцентував під час засідань залишити ділянки як «землі запасу», тобто не голосувати за їх розподіл до тої пори, поки ми остаточно не зрозуміємо, що ж  в громаді маємо і що потім з цим будемо робити.

Я взагалі прихильник дати учасникам  АТО якийсь великий масив, але, звісно, вирішувати депутатам. Бо є мешканці, які справді хочуть працювати, отримувати дохід. То чому їм не дати?!  Хочете працювати – працюйте. Однак, як я розумію, в перспективі більшість  громадян хочуть отримати землю й продати. Це нормально, не засуджую, в жодному випадку не даю оцінку таким діям. Але займатися бізнесом – це трошки інакше, аніж вести особисте селянське господарство. Ось це я і хочу наголосити. Якщо люди хочуть садити і займатись  бізнесом – то це діяльність підприємницька, а особисте – то вже трошки інше. Таке треба брати до уваги. Адже земля  потрібна нам і для розвитку, і для реалізації нових проєктів.

Іване Ярославовичу, а які проєкти плануєте реалізовувати в найближчому часі? Вже є щось у планах?  

Плани, звісно є. Перші кроки вже теж розпочали. Пригадуєте, 8 червня відбулася ознайомча зустріч з потужною командою представників Громада.UA (Центру розвитку “Громада.UA”) та сільськогосподарського дорадчого центру «Фермерська Країна», яку відвідали представники ОМС, старости округів, фермери, представники одноосібних господарств, власники земельних паїв, депутати, активні місцеві мешканці. Так от, йшлося про нові можливості для фермерства, зокрема в подальшому експертами планується детальніше дослідити ситуацію в нашій громаді, визначити потенціал для розвитку фермерства та основні вектори розвитку сільського господарства загалом.

Наша громада виграла конкурс на розробку стратегії розвитку фермерства і сільського господарства. Невдовзі буде наступне засідання. Поки ми ще маємо стратегії бачення, але вже працюємо над цим. Можливо, хтось також захоче взяти участь, долучитись,  тим самим ми розуміємо – треба надати земельну ділянку. Власне, тому я не прихильник поділу земель саме зараз. Поки ми не завершимо розпочату справу із інвентаризацією, не проаналізуємо, вивчимо і обговоримо, до тої пори ми не можемо приймати рішення остаточно. Роблячи крок вперед, варто пам’ятати, що земля – не лише потужний ресурс для побудови спроможної громади, але й велика відповідальність. Тож будьмо свідомими, бо найцінніше багатство українського народу – земля –  має працювати на добробут і бюджет громади!