Про що говорили цього тижня у Facebook?

Топ-теми

№1
72 коментарі – У Facebook спільноті «Долина молода» найбільше коментували будівництво маркету АТБ. Цікавились зокрема, де саме будівництво, хто власник, де буде автостоянка тощо.
№2
В Долина LIVE 45 коментарів зібрала тема подорожчання проїзду, зокрема на маршруті Долина – Тростянець. В населених пунктах територіальної громади подорожчав проїзд – на 2-3 гривні. Сума невелика, але тим, хто часто користується громадським транспортом і доїжджає з сіл до міста на роботу – «набігає» досить значна сума. Люди обурюються і тим, що збільшилась вартість проїзду між селами.
Принагідно зазначимо, що Постановою уряду ще в 2015 році скасовано державне регулювання тарифів на перевезення пасажирів автотранспортом загального користування. І тарифи маршрутних таксі входять до сфери вільних цін. Їх кожен перевізник формує самостійно, враховуючи попит і пропозиції на ринку послуг, вартість пального та інші витрати. На жаль, територіальна громада не має повноважень погоджувати тарифи автобусних маршрутів, що працюють у режимі маршрутного таксі.
№3
В Долина LIVE 22 коментарі зібрала публікація про прибирання снігу на вулицях Долини комунальною технікою. Є і коментарі вічно всім невдоволених. Але, на щастя та здоровий глузд – їх небагато. Більшість коментаторів вдячні працівникам КП «Комунгосп» за їхню самовіддану, нелегку працю та вважають, що справилися.
№4
16 коментарів У Facebook спільноті Новини СОЛУКІВ, ЯКУБІВ, ДУБРОВА набрав допис Андрія Дзуля про зустріч голови територіальної громади Івана Диріва з претендентами на старосту Солуківського старостинського округу. В обговореннях більшість коментарів стосувалося не так обговорень кандидатів, як вчасного вивозу сміття.
№5
13 коментарів. У Facebook спільноті Долина молода обговорювались планові відключення ПАТ «Прикарпаттяобленерго». Останній місяць таких відключень через планові роботи в Долині та селах громади значно збільшилося. Люди обурюються, що такі вимкнення, та ще й у зимовий період, створюють великі незручності. Окрім того, користувачі хочуть мати точні, побудинкові графіки відключень.
ДОКЛАДНО, побудинково, дізнавайтесь про планові вимкнення в місті та селах Долинської ТГ, а також позначені ділянки, на яких проводяться аварійні позапланові роботи на офіційному сайті “Прикарпаттяобленерго”: https://www.oe.if.ua/uk?rem_id=5b069094db9c420c0cef59b6
ВПОДОБАЙКА ТИЖНЯ – 1200 голосів отримала наша міська красуня –ялинка. Вона увійшла у півфінал кращих новорічних ялинок Прикарпаття. Має шанс стати кращою ялинкою Прикарпаття.
Голосування триватиме 2 доби (з 10:00 год 22 січня по 10:00 год 24 січня).
Обирайте!
Бажаємо  Вам змістовних вихідних днів, гарного відпочинку, нових, цікавих тем для обговорень!