Про що говорили цього тижня у Facebook?

Робочий тиждень підсумовує  рейтинг Топ тем:

№1

95 коментарів –  таку небувалу   активність викликав  допис Світлани Білуник про те, що Олександр Шевченко укладає Меморандуми  про підтримку і співпрацю. Дедалі більше люди піддають критиці  стартові майданчики нових політичних проєктів. Але, тим не менше, голосують…

№2

27 коментарів, 31 поширення  отримав перепост  Євгеном Малетою  фото публікації Анатолія Кондрина у  Facebook  спільноті Долина LIVE. Йдеться про яр на Полуванках. Обурення   підписників  групи викликав той факт,  що перші підсніжники проростають через мотлох і сміття. Природа людям несе лише красу і жодної шкоди. А от люди часто поводять себе як збиточні свині…

№3

86 поширень має відео «Долина в тренді»  у  Фейсбук спільноті Долина Молода. Кращими моментами і миттєвостями  спогадів наповнені вулиці і сквери рідного міста. Долиняни вже скучили за  теплом, вечірнім затишком алей і скверів, за фонтаном і  барвистими клумбами. Але, буде тепло, будуть і нові  відео публікації.

№4

11 поширень має  публікація  на офіційній сторінці Facebook Долинської міської ради допис  про  відкриття поліцейських станцій та  передачу для громади нових 5 автомобілів (до речі, найбільше в області), укомплектованих спеціально для  праці офіцерів громади.

«Долинська громада – одна з перших учасниць цього проєкту! Це важливий результативний крок у реформі поліції і взаєминах поліції та громади. Спеціально навчені та укомплектовані усім необхідним офіцери громади допомагатимуть мешканцям не тільки в забезпеченні законності й порядку, а й виключно в людських потребах. Долинська територіальна громада в рамках проєкту отримала від держави 5 службових автомобілів з усім необхідним для роботи. Це найбільше в області.  Частину відповідальності бере на себе громада: забезпечення та облаштування приміщень поліцейських станцій, оргтехнікою, пальним, заохоченнями за хорошу роботу. Відповідно, поліцейські офіцери будуть звітувати перед громадою, раз громада долучається та бере в цьому учать. Ми в свою чергу сприятимемо більш якісній роботі офіцерів громади. Так і має бути», – зазначив голова Долинської ТГ Іван Дирів.

ВПОДОБАЙКА ТИЖНЯ

310 вподобайок  має  фото Ivan Padalka у спільноті Долина LIVE «Загадкове село Ілемня  видом з села Лолин».  Зазначимо, що автор фото є чудовим фотографом. Особливо натхненними і дивовижними є його фото гір і прикарпатських просторів.

Тож, любімо й шануймо свій пречудовий край. Саме від нас залежить, що залишимо наступним поколінням.

Бажаємо Вам   затишних вихідних та  нових,  змістовних тем для обговорення!