Про план з підготовки регуляторних актів на 2023 рік

Інформує управління економіки Долинської міської ради.

З метою вдосконалення регуляторного процесу, підвищення ефективності та якості  нормативно – правових актів, на черговій 24-й сесії ( 3 листопада 2022) депутати затвердили План діяльності міської ради з підготовки регуляторних актів на 2023 рік.

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», у 2023 році на розгляд міської ради планують вносити два проєкти регуляторних актів.

Відповідно до затвердженого плану, у першому півріччі відділом містобудування та архітектури планується розроблення та внесення на розгляд міської ради проєкту регуляторного акта «Порядок погодження фасадів будівель, будинків та споруд на території Долинської територіальної громади». Ціль прийняття – покращення естетичного вигляду вулиць територіальної громади та досягнення цілісності зовнішнього вигляду фасадів будівель та споруд.

У другому півріччі управлінням благоустрою та інфраструктури планується розроблення  та внесення на розгляд міської ради проєкту регуляторного акта «Положення про правила паркування транспортних засобів в Долинській територіальній громаді». Ціль прийняття – впорядкування території, покращення благоустрою, збільшення пропускної здатності проїжджих частин вулиць міста, підвищення безпеки дорожнього руху та дисципліни водіїв, впорядкування паркування транспортних  засобів.