Про «EXPO 2021»

Наша громада активно готується до проведення Міжнародного Бойківського інвестиційного форуму «Expo 2021».
Проходитиме він 18-19 листопада.
Сьогодні, 7 вересня, відбулось засідання робочої групи.
Інвестиційний форум планується проводити 13-ма територіальними громадами, які в партнерстві будуть організовувати всі заходи.

«П’ять дискусійних панелей відбуватимуться у різних локаціях. Територіальні громади матимуть можливість представити свої інвестиційні пропозиції. В Болехові – це панель з розвитку туризму, в Долині – панель з енергоефективності, енергетики та альтернативних джерел енергії, а також сільського господарства. В Калуші проходитиме панель з розвитку промисловості.

Крім того, 19 листопада в Долині відбуватиметься дискусійна панель з питань залучення грантових коштів у розвиток місцевої економіки.

Ми запрошуємо дуже відомих спікерів та почесних гостей до участі в нашому Форумі. Також надіслали листи-запрошення до міжнародних партнерів громади. Поряд з тим, наші сусіди, які долучаються до заходу, запрошують свої іноземні партнерські муніципалітети.

Сподіваємося, що інвестиційний форум стане дуже хорошим приводом для залучення внутрішніх та іноземних інвесторів до розвитку території Східної Бойківщини», – зазначає заступниця міського голови Мар’яна Табаркевич.

Протокольні доручення до виконання отримали структурні підрозділи, які займатимуться впровадженням заходів з реалізації проведення Міжнародного Бойківського інвестиційного форуму. Відтак, відділ земельних ресурсів займається пошуком вільних земельних ділянок, які можуть пропонуватись інвесторам під залучення інвестицій різних видів, як наприклад: сільське господарство, розвиток екологічно чистої промисловості. Надалі працюватимемо з тими проєктами, про які було заявлено раніше: розвиток бальнеології та медичного туризму на території Долинщини. Оскільки, ці проєкти є для нас важливими і ми сподіваємось на залучення інвесторів у даних напрямках.
Координацію проведення кожної з панельних дискусій покладено на відповідні структурні підрозділи міської ради. Так, відділ проєктної діяльності займатиметься питаннями, які стосуватимуться залучення грантів, відділ туризму та інвестицій – кординуватиме панель, що стосується розвитку туристичної індустрії, відділ енергоефективності – в свою чергу, організовуватиме роботу дискусійної панелі з егнергетики та екологічної безпеки.