Працівники Служби у справах дітей спільно з інспекторами ювенальної превенції провели соціально-профілактичну роботу

Працівники Служби у справах дітей спільно з інспекторами ювенальної превенції Калуського ВП ГУНП в Івано-Франківській області провели соціально-профілактичну роботу на території Долинської територіальної громади

29 липня 2021 року з метою своєчасного виявлення вразливих категорій населення здійснено виїзд та обстежено житлово-побутові умови в двох сім`ях, які перебувають в складних життєвих обставинах та у двох потенційних проблемних сім`ях. Головною метою даних виїздів є захист законних прав та інтересів дітей, а також подолання чи мінімізація наявних складних життєвих обставин.

Фактів порушення умов для повноцінного утримання і виховання дітей виявлено не було. З батьками проведено роз’яснювальну роботу щодо профілактики вживання спиртних напоїв та недопущення випадків ухилення їх від виконання батьківських обов’язків.

Станом на липень місяць 2021 року на обліку у Службі у справах дітей Долинської міської ради перебуває 7 сімей, в яких виховується 15 дітей.

Найбільшою проблемою даних сімей є бездоглядність дітей, невиконання батьківських обов’язків, відсутність сформованих навичок відповідального батьківства, малозабезпеченість, безробіття.

Ольга БІЛЯНСЬКА, в.о. начальниці Служби у справах дітей Долиської міської ради