Працювали рейдові групи

14-15 листопада  у  Долині працювали спеціальні рейдові групи, які перевіряли дотримання карантинних заходів на території Долинської ОТГ.

За інформацією Долинського відділення поліції Калуського ВП ГУНП та Долинського РВ ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, було задокументовано ряд порушень. Деякі суб’єкти господарювання за незначні порушення відбулись усними попередженнями,  за більш суттєві – складено адміністративні протоколи. Трьом порушникам доведеться сплатити чималий штраф: від 17 тисяч гривень до 34 тисяч гривень. Ще п’ять протоколів складено на суму 425 гривень.

Найчастіше притягуються до адміністративної відповідальності за порушення правил торгівлі та здійснення прийому відвідувачів закладами громадського харчування. Порушники сплатять штрафи також за  відсутність розмітки для дотримання дистанції у торгових залах, перевищення максимальної кількості відвідувачів (більше 1 людини на 10 м2 ), відсутність спеціальних урн для використаних засобів захисту, обслуговування відвідувачів без захисних масок, торгівлю непродовольчими та побутовими товарами.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні 11 листопада ухвалив рішення про скасування адаптивного карантину і запровадив в Україні загальний карантин з “локдауном вихідного дня”. Обмеження попередньо триватимуть до 30 листопада.