Поліцейськими офіцерами громади виявлено незаконну порізку лісодеревини породи “дуб”

Днями, на світанку, під час чергового відпрацювання поліцейських офіцерів громади, спільно із дільничними офіцерами поліції відділення поліції № 1 м. Долина у лісовому масиві між населеними пунктами Підбережа, Якубова Долинської ТГ та Міжріччя Болехівської ТГ відреагували на звук роботи бензопили. Прибувши на місце, поліцейськими було виявлено двох молодиків, які здійснювали незаконну порізку  дерева породи “дуб”, частину яких вони завантажили на великогабаритний вантажний автомобіль марки ЗІЛ-157.  Таким чином, припинили подальші наміри зловмисників. Про даний факт негайно було повідомлено на лінію 102. Лісопродукцію і вантажний автомобіль  доставлено до відділення поліції № 1 м. Долина.

 

Наразі проходить досудове розслідування по даному факту та вирішується питання щодо притягнення винного до відповідальності.

Поліцейські дякують за підтримку та співпрацю головам Долинської ТГ Івану Диріву та Болехівської ТГ Івану Яцинину.

Також поліцейські офіцери громади  просять осіб, які стали свідками чи очевидцями подібних випадків незаконної порізки  чи транспортування деревини –  телефонувати поліцейському офіцеру громади або на лінію 102.

За інформацією Поліцейських офіцерів громади Долинської ТГ.

Тільки разом ми зробимо громаду безпечною!