Побратимські відносини Долини та Новоград-Волинського  –  у форматі громад

У вівторок, 23 листопада, в онлайн форматі  відбулась ознайомча  зустріч  керівних складів урядів громад.

Мета зустрічі – відновлення співпраці та актуалізація угоди про побратимство, підписаної в квітні 2009 року. За  той відлік часу містам вдалось налагодити співпрацю й обмін досвідом кращих практик в сферах житлово-комунального господарства, енергозбереження, освіти, культури, медицини, економіки, соціальних ініціатив і проєктів.

Ознайомча онлайн-зустріч  підтвердила : угода про побратимство буде продовжуватися у розширеному форматі – як співпраця громад.

Міський голова Новоград-Волинського  Микола БОРОВЕЦЬ зокрема  акцентував: «Дуже приємно, що ми об’єднуємось та спілкуємось на важливі для наших громад теми. Сьогоднішня зустріч – це ще одне підтвердження гарних відносин між громадами. Маю переконання, що співпраця стане рушійною силою для пошуку нових форм та напрацювань».

Навзаєм міський голова Долини Іван ДИРІВ зазначив:

«Дякуємо за багаторічне побратимство, партнерство Новоград-Волинському. Переконаний в подальшій взаємовигідній співпраці! Зараз є багато ідей. Щиро радію, що ми відновимо наші побратимські взаємини. Зазначу, що Новоград – Волинський був першим в Україні, в кого ми запозичили досвід  створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Ми готові вчитися, ділитися досвідом. Така партнерська взаємодія вже принесла багато користі містам, та принесе і надалі для добробуту наших жителів і громад. Сьогодні окреслили основні напрямки співпраці та питання, що турбують наші громади. До скорої зустрічі!»

Слова очільників  муніципалітетів ще раз  підтвердили:  побратимські  відносини Долини та Новоград-Волинського  будуть  і надалі утверджувати загальні цінності свободи, демократії, рівності, верховенства права через обміни і співпрацю  та зосереджувати свої зусилля на  досягненні успіхів для прогресу  економічного процвітання і всестороннього  розвитку громад.