По 200 балів з двох дисциплін!

Пишаємося, що долинські учні демонструють максимальний результат тестувань. А Михайло Чудик, випускник Долинського ліцею №1 Долинської міської ради отримав по максимальних 200 балів на ЗНО з математики та фізики.

Михайло зазначає, що математика і фізика – його пріоритетні для вивчення предмети. Водночас він старається і інші навчальні дисципліни осягнути.

«Але саме фізика та математика – це інструмент для досягнення нових цілей і можливостей творити щось нове, круте, такого що ще не існує», – зазначає випускник. – Я ще не обрав вищий навчальний заклад. Хотів би навчатися в Америці. Саме навчатися, а не жити. Бо мрію зі здобутими знаннями повернутися в Україну. В одинадцятому класі важко визначитись з майбутньою професією. Адже ще не маю реальних  професійних навичок, ще не оцінив можливості своїх реальних здібностей. Саме це буде в майбутньому».

Запитуємо, з яким настроєм Михайло ішов на ЗНО. Зізнається, що був спокійним, але трохи остерігався механічних помилок. Кожне завдання перевіряв по декілька разів.

Запитуємо, чи сподівався на такий результат?

«Насправді, після ЗНО я перевірив свої відповіді з правильними і вже очікував на такий результат з фізики. З математики були побоювання, що у завданнях на вирішення могла статись якась механічна помилка. На щастя, обійшлося без помилок.

Гордість школи завдячує своїм успіхам чудовим вчителям рідного ліцею, а також заслуженому вчителю України Мирославу Степановичу Гаразду: «Саме вчителі можуть запалити цю іскру, дати цей поштовх, після якого можеш сам, своїми зусиллями рухатись і розвиватись», – каже талановитий ліцеїст.

Також Михайло Чудик захоплювався танцями. За незабутні роки, сповнені перемог на танцювальних фестивалях і конкурсах, він дякує знаному хореографу Оксані Михайлівній Кобльовській-Судол.» «І хоча наука перемогла захоплення танцями, але кожну можливість, яку я можу присвятити їм, я стараюсь присвятити», – каже він.

Серед цінностей, які допомагають розвиватися для нього важлива справжня дружба. Зізнається, що не має спеціальних критеріїв до відбору друзів: «Це люди, з якими класно спілкуватися, які мають такі ж захоплення як в мене, з якими приємно проводити свій час».

А найбільше дратує в людях нечесність. «Це, мабуть, одна з найгірших речей. Не можна обманювати самого себе, інших…»

Михайло Чудик не тільки успішно навчається, але є громадським активістом та недавно очолив новостворену Молодіжну раду при міському голові Долини: «Це об’єднання молоді, яка створює новаторські ініціативи і пробує втілити їх в життя. Дуже вдячний своїм друзям, своїм наставникам в Молодіжній раді, які нам дуже допомагають. Зараз працюємо над дуже крутими проектами, які хочемо реалізувати вже невдовзі».

Пишаємося перемогами юного долинянина та іще раз його щиро вітаємо. На майбутнє бажаємо Михайлові Чудику рівних доріг і попутного вітру в здійсненні мрій, успіхів у навчанні та громадських справах!