Підсумовуємо цей, водночас плануємо новий господарчий рік

Під головуванням  очільника Долинської ОТГ Володимира Гаразда  відбулась чергова нарада з керівниками комунальних підприємств. Було обговорено низку важливих питань та частково підведені підсумки року, що минає.

Ряд господарських  робіт триває не тільки в громадах сіл, а й у нашому місті. Керівники комунальних підприємств намагаються завершити основні роботи та окреслили плани для включення в програми на наступний рік.

Зокрема, на етапі завершення така довгожданна і необхідна електрифікація гуртожитку «Дружба». Наразі працюють виконавці над встановленням та підключенням будівлі до зовнішніх мереж. Активно працює робоча група стосовно проведення робіт з утеплення у міському Будинку культури. Багато робиться і на прибудинкових територіях, зокрема, архітектори та спеціалісти узгоджують з мешканцями  пропозиції освітлення  громадських територій та  облаштування стоянок у дворах за ініціативами мешканців.

В деяких сільських громадах вирішується питання про підписання угод та договорів стосовно подачі електроенергії, вивозу сміття, в інших – уже налагоджена  ця робота. До сіл виїдуть спеціалісти, які проведуть інформаційну роботу для громадян щодо необхідності організації  регулярного централізованого вивозу побутового сміття.

Багатим буде грудень на культурно-мистецькі події. Вже зараз триває підготовка до проведення цікавого заходу – відзначення Андріїв та Андріан у час їхніх іменин. Захоплено очікує малеча і свято Миколая. Тож організатори обіцяють цікаві дійства та узгоджують   робочі моменти сценаріїв святкування.

За результатами наради виконавцям Володимир Гаразд дав відповідні доручення, з визначенням термінів їх виконання. «Підсумовуємо цей, водночас  плануємо новий господарчий рік. Кожен день нашої спільної праці, має і надалі бути максимально  спрямований на вирішення  питань  господарчого і суспільного життя  нашого рідного міста і  всієї громади», – акцентував він.