Обмін досвідом – це завжди взаємозбагачення

28 жовтня 2022 року на базі КУ “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Долинської міської ради відбувся захід “Обмін досвідом роботи щодо організації дистанційного навчання у закладі освіти – шлях до удосконалення”, прерогативою якого був активний обмін напрацьованого матеріалу серед керівників/заступників керівників закладів загальної середньої освіти Долинської міської ради.

Христина ОЛЕКСИН, заступниця начальника управління освіти, привітала учасників та ознайомила їх з програмою проведення заходу.

Під час зустрічі спікерами було обговорено актуальні питання:
– Ігор САЙКО, начальник управління освіти, про організацію дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти Долинської міської ради,
– Алла ШЕВЧЕНКО, заступниця міського голови, щодо прозорості та відкритості закладів освіти в умовах воєнного стану,
– Людмила СЛІПКЕВИЧ, в.о. директорки Центру професійного розвитку педагогічних працівників, фідбек моніторингу ефективної взаємодії і планування спільної роботи,
– Лілія ЛУКАНЬ, провідна спеціалістка управління освіти, про забезпечення дистанційного навчання для дітей з особливими освітніми потребами.

Керівниками/заступниками керівників закладів освіти було представлено презентації щодо організації дистанційного навчання у їх закладах освіти.

Обмін досвідом між освітянами щодо організації дистанційного навчання став цінним і корисним, оскільки дистанційне навчання є викликом для систем освіти.

Всі учасники зустрічі зійшлися на думці, що навчання здобувачів освіти має завжди бути в пріоритеті, а його якість не повинна залежати від форми навчання, очної чи дистанційної.

Управління освіти Долинської міської ради