Нові кроки для налагодження діяльності ВУВКГ

Під час чергової 9 сесії депутати міської ради затвердили акти приймання-передачі майна і прийняли безоплатно у комунальну власність Долинської міської територіальної громади приміщення, об’єкти, будівлі майнового комплексу, технічну документацію, інженерні мережі, основні засоби, інше, а також рухоме майно – транспортні засоби, які закріплені за КП «Долинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

Наступний проєкт рішення, який теж підтримали депутати під час засідання,  стосувався зміни найменування: з «Комунальне підприємство «Долинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» на «Комунальне підприємство «Водоканал» Долинської міської ради». Відповідним проєктом рішення також затвердили статут та штатну структуру  комунального підприємства «Водоканал» Долинської міської ради. До уваги взяли пропозицію  депутатів розробити відповідне положення, згідно якого в подальшому працюватиме керівник підприємства.

Нагадаємо, у грудні минулого року було прийнято рішення «Про безоплатне прийняття Долинського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства до комунальної власності Долинської територіальної громади». Таким чином,  Долинська міська рада увійшла до складу засновників Долинського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства.

Наразі проведено декілька робочих нарад за участю  міського голови Івана Диріва та його заступників з метою налагодження стабільної та ефективної діяльності підприємства.

Процес триває, на часі вирішення інших, не менш важливих питань, зокрема, управлінських та фінансово-економічних, що стосуються погашення боргів, оптимізації та модернізації підприємства.